Darmowa wysyłka od 150 PLN | Infolinia +48882150712 (pn-pt 8:00 - 16:00)
Swipe to the left

​Stroje kąpielowe – wybrać jedno – czy dwuczęściowy?

By Self Team 6 months ago 648 Views No comments

Jeszcze w połowie XIX wieku damskie stroje kąpielowe składały się z odcinanej w pasie sukni z rękawami oraz spódnicy sięgającej do połowy łydek. Dziś kostiumy zasłaniają znaczenie mniej, a mimo to potrafią podkreślić zalety i ukryć ewentualne mankamenty sylwetki. Podpowiadamy jak dobrać strój kąpielowy do figury.

​Jakie stroje kąpielowe będą modne w 2019 roku?

By Self Team 7 months ago 5218 Views No comments

Choć wieczory nadal jeszcze zapadają zbyt wcześnie, a za oknem panują zimowe klimaty, powoli można już zacząć myśleć o letnim wypoczynku. Poza starannie wybranym miejscem i terminem wyjazdu, warto wcześniej wybrać modny kostium kąpielowy, który jest gwarancją udanego pobytu na plaży. Jakie stroje kąpielowe będą modne w 2019 roku i jaki fason najlepiej wybrać stosownie do swojej sylwetki – podpowiadamy już teraz.

Nietypowe wykorzystanie kostiumów i strojów kąpielowych

By Self Team 8 months ago 373 Views No comments

Stroje kąpielowe kojarzą nam się przede wszystkim z plażą, basenem, ewentualnie opalaniem w przydomowym ogródku. Tymczasem okazuje się, że ich zastosowanie nie musi być ograniczone tylko do plażowania. Kostiumy kąpielowe świetnie sprawdzą się jako element stroju, niekoniecznie wyłącznie latem. Można je łączyć z różnymi ubraniami i dodatkami. W jaki sposób nosić strój kąpielowy nawet w środku zimy?

Stroje kąpielowe idealne na basen

By Self Team 9 months ago 883 Views No comments

Jednym z miejsc, do których wiele osób jesienią chętnie przenosi realizację swoich sportowych, wodnych pasji, jest basen. Tuż po lecie głowy pełne są wakacyjnych wspomnień i z przyjemnością sięga się po rzeczy przypominające czas urlopowej beztroski. Kostium bikini, który był idealny na plażę, lepiej w tym przypadku zostawić w domu. Jakim strojem zastąpić go, wybierając się na basen?

Wzorzyste stroje kąpielowe na zakończenie lata

By Self Team 9 months ago 1078 Views No comments

Wiele osób decyduje się wyjechać na urlop wypoczynkowy jesienią. Zaletą podróży w tym okresie są niższe, posezonowe ceny w miejscowościach wypoczynkowych oraz mniejszy ruch turystyczny. Pobyt na słonecznej plaży pozwoli naładować się pozytywną energią i słońcem przed nadchodzącymi zimowymi miesiącami. Jeśli zdecydujemy się pojechać nad morze, koniecznie zabierzmy ze sobą modny i wzorzysty strój kąpielowy. Fantazyjne wzory i bajeczne kolory kostiumu z pewnością poprawią nam humor na koniec lata i dodadzą pewności siebie!