MAGAZYN B2B

Infolinia: +48 46 838-20-66

$storeCode: b2b

B2A
Chcesz po prostu
zrobić zakupy ?
Wejdź do naszego
sklepu on line !

Top 5 strojów, które wyróżnią Cię na wakacjach

Szukasz niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju stroju kąpielowego? Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo, ale nie wystarczy, że znajdziesz wystrzałowy model. Jeżeli nie będziesz się w nim dobrze czuć, z pewnością uwidoczni to także Twoja postawa. Zdecyduj się na kostium, który uwzględni Twój gust, charakter i styl, bo nic nie wyróżni Cię bardziej niż pewność oraz zadowolenie z siebie samej. Oto nasze inspiracje!

Jak przygotować się do lata?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce trzeba będzie zrzucić grubą warstwę ubrań i odsłonić więcej ciała. Jeżeli wybierasz się na urlop pod palmami albo planujesz wyjazd nad morze czy jezioro, to z pewnością najważniejszą częścią twojej garderoby będzie strój kąpielowy. Martwisz się, że nie udało ci się zrzucić zimowego nadbagażu i nie będziesz w nim dobrze wyglądać? Jeszcze nic straconego! Dobrze wykorzystaj te ostatnie tygodnie i niczym się nie przejmuj – wszystkie mankamenty można łatwo skorygować przez odpowiednio dobrany kostium.

Ile strojów kąpielowych powinna mieć kobieta?

Stroje kąpielowe to ważna część letniej garderoby, ale mimo to wiele kobiet zadowala się jednym bądź dwoma modelami w swojej szafie i używa ich przy każdej okazji. Tymczasem kostiumy, tak jak wszystkie inne stroje, powinny być dopasowane do okoliczności. Ile tak naprawdę strojów powinna mieć kobieta, aby być przygotowaną na absolutnie każdą ewentualność?

Pływanie a skóra

Pływanie to jedna z popularniejszych aktywności rekreacyjnych zaraz obok jazdy na rowerze czy biegania. Wielu osobom kojarzy się z zabawą w wodzie, a dla innych jest sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. W cieplejszych krajach pływa się głównie w naturalnych zbiornikach, ale przy zmiennym klimacie jest to możliwe jedynie przez kilka miesięcy w roku, dlatego osoby chcące stale uprawiać ten sport muszą korzystać z krytych basenów. Jak to wpływa na ich skórę? 

Jaki strój kąpielowy dla dziewczynki?

Chcesz zapisać swoją córkę na basen? A może już wkrótce macie w planach wybrać się całą rodziną nad morze albo jezioro? Bez względu na okoliczności niezbędny będzie kupno stroju kąpielowego. Wybór jest ogromny, ale warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jaki kostium będzie najlepszy dla dziewczynki i czym się kierować szukając odpowiedniego modelu?

1-5 of 53

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 11