Free delivery from 150 PLN | Hotline +48882150712 (mon-fri 8:00 - 16:00)
Swipe to the left

Jak równomiernie opalić ciało?

By Admin 1 years ago 972 Views No comments

Dawniej opalenizna była kojarzona z niskim statusem społecznym. Dzisiaj jest najbardziej pożądanym efektem, dla którego spędza się długie godziny na plaży. Wydawać by się mogło, że opalanie to prosta rzecz – wystarczy założyć strój kąpielowy, położyć się na słońcu i czekać. Niestety nie jest to aż tak proste – opaleniznę najczęściej psują przebarwienia oraz fakt, że słońce nie dociera w miejsca, które zakrywa strój kąpielowy. Więc jak się opalać, żeby opalenizna pokrywająca ciało była równomierna?

Stroje kąpielowe dla kobiet lubiących eksponować ciało

By Admin 1 years ago 756 Views No comments

Plaża czy basen to jedne z tych miejsc, w których eksponowanie ciała jest nie tylko dozwolone, ale wręcz wskazane! I rozmiar, który nosisz, nie ma tu żadnego znaczenia. Chociaż na wybiegach wciąż widzimy panie o niewielkich rozmiarach, to wydaje się, że w codziennym życiu przestało to być aż tak ważne. Doceń siebie i kup w końcu wymarzony strój kąpielowy! A może jesteś osobą, która nie ma oporów przed pokazywaniem swojego ciała, lecz wciąż wahasz się, jaki krój stroju wybrać? Dobrze trafiłaś. Pomożemy Ci wybrać ten jedyny! Chociaż... może lepiej od razu pomyśleć o kilku?

Jak przygotować się do lata?

By Admin 1 years ago 1251 Views No comments

Lato zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce trzeba będzie zrzucić grubą warstwę ubrań i odsłonić więcej ciała. Jeżeli wybierasz się na urlop pod palmami albo planujesz wyjazd nad morze czy jezioro, to z pewnością najważniejszą częścią twojej garderoby będzie strój kąpielowy. Martwisz się, że nie udało ci się zrzucić zimowego nadbagażu i nie będziesz w nim dobrze wyglądać? Jeszcze nic straconego! Dobrze wykorzystaj te ostatnie tygodnie i niczym się nie przejmuj – wszystkie mankamenty można łatwo skorygować przez odpowiednio dobrany kostium.

Jak kupić strój kąpielowy przez internet?

By Dominik Zych 1 years ago 1352 Views No comments

Przez Internet kupujemy już wszystko – elektronikę, żywność, kosmetyki, ubrania, galanterię, meble, czy sprzęty domowego użytku. Buszowanie po wirtualnych sklepach ma wiele zalet. Łatwiej i szybciej znaleźć najlepszą ofertę siedząc przed ekranem komputera niż odwiedzając wszystkie galerie w okolicy, a wybrany produkt zostanie dostarczony w ciągu kilku dni wprost pod nasze drzwi. Zobacz, jak wygodnie i bezproblemowo możesz kupić dla siebie strój kąpielowy przez Internet i przekonaj się, że takie transakcje są idealnym rozwiązaniem także dla ciebie.

Jak dobrać strój kąpielowy do figury gruszki?

By Self Team 1 years ago 1164 Views No comments

Czy często musisz kupować spodnie i spódnice o 1–2 rozmiary większe niż bluzki? Masz dosyć wąskie ramiona i talię, mały biust, ale masywne uda, pupę i szerokie biodra? Ciężko ci zrzucić choćby kilka centymetrów z dołu ciała, a dysproporcja między górą, a dołem wydaje się bardzo widoczna? Jeżeli te sytuacje nie są ci obce, prawdopodobnie jesteś posiadaczką figury typu gruszka. Bez obaw, zaraz po klepsydrze, to jedna z najbardziej kobiecych sylwetek. Poznaj kilka trików i zasad, dzięki którym wspaniale zaprezentujesz się na plaży!