Darmowa wysyłka od 150 PLN | Infolinia +48882150712 (pn-pt 8:00 - 16:00)

Kontakt

Dane Firmy:

Self Company Group
Kucharscy & Szcześniak Sp. J.

ul. Parzew 18,
99-423 Bielawy

NIP: 834-103-65-81
REGON: 750476443

 

Sekretariat

 

Dział Sprzedaży Detalicznej

  • Specjalista ds. Sprzedaży Detalicznej Agnieszka Ulanowicz - tel. +48 882 150 734, tel. +48 882 150 712 e-mail: sklep@self.pl

Dział Sprzedaży Hurtowej

  • Dyrektor ds. Sprzedaży Kamil Kucharski - e-mail: kamil@self.pl
  • Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej Magdalena Dróżka - tel. +48 882 150 723, e-mail: magdalena@self.pl
  • Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej Anna Gołebiewska - tel. +48 882 150 719, e-mail: anna@self.pl
  • Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej Ilona Kutkowska - tel. +48 882 150 082, e-mail: ilona@self.pl  

Dział Reklamacji 

  • Beata Janiak tel. + 48 882 150 757, e-mail: beata@self.pl

Dział Księgowości

  • Małgorzata Witczak - e-mail: gosia@self.pl

Dział Produkcji

  • Dyrektor ds. Produkcji Paweł Szcześniak - e-mail: pawel@self.pl
  • Damian Witczak - tel. +48 882 150 733, e-mail: damian@self-collection.eu