Darmowa wysyłka od 150 PLN | Infolinia +48882150712 (pn-pt 8:00 - 16:00)

SLIM COLLECTION

Slim Collection to innowacyjny, wygodny i skuteczny produkt, który zrewolucjonizuje pojęcie odchudzania. Dzięki zastosowaniu mikrokapsułek jest bogaty w naturalne składniki aktywne, takie jak kofeina, retinol, kwasy tłuszczowe, aloes oraz witamina E, kształtuje sylwetkę i zmniejsza uszkodzenia spowodowane przez cellulit, kóte dotykają prawie 90% kobiet. Wykonany jest z nowej generacji włókna połączonego z naturalnym kauczukiem.

Slim Collection

To absolutna nowość w świecie fitnesu. Jest on sojusznikiem kobiecego piękna bez zmiany codzienności, a jednocześnie w trakcie aktywności fizycznej pobudza mikrokrązenie skóry, które dotlenia tkanki i powoduje szybsze spalanie tłuszczu.

Jest najnowszym i wysokowydajnym produktem w zakresie techno-tkaniny, który niczym druga skóra, idealnie dopasowuje się do każdego ciała zapewniając mu komfort. Jest bardzo lekki, wyjątkowo cienki, lecz mimo to nie prześwituje, gwarantując jednocześnie maksymalną kontorlę mięśni. Tkanina posiada wyjotkową oddychalność, wchania pot i pozwala na naturalne parowanie. Pozwala na swobodę ruchu, nie uciska oraz posiada właściwości zachowania kształtu, nawet po wielu zastosowaniach. Tkanina ta jest gładka i przyjemna w dotyku oraz wytrzymała na działanie aktywnego chloru. Testy wskazują, że jest ona odporna na ścieranie o najwyższej wartości 5 oraz ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 50+) oraz urzymuje swoje właściwości aż do 100 prań!!!*

*Wedłgu systemu oceny UPF opracowanego przez Committee RA 106 oraz American Standards and Testing Methods.

Odporna na mechacenie
Oddychający
Posiada właściwości zachowania kształtu
Nie kurczy się
Szybkoschnący
Cienki a jednocześnie nieprześwitujący

Zachowana Technologia + Efekt Ochudzania
Wyniki badań klinicznych, dotyczących bezpieczeństw i skuteczność działania Slim Collection wykazały nadzwyczajność w redukcji cellulitu i eliminowania tłuszczu. Są one potwierdzone pozytywnymi ocenami derma-kosmetycznymi przez Bio Basic Europe - Milan. Testowany dermatologicznie został zaklasyfikowany jako prodkut niewywołujący podrażnień, wyszczuplający sylwetkę, sprawia że skóra staje się gładsza oraz zwalcza obrzęki. 

Przez 56 dni przeprwadzono test na 20 kobietach w wieku od 18 do 60 lat, które nosiły ubrania wykonane z Slim Collection przez 8 godzin dziennie bez masaży, kremów i herbat ziołowych lub innych zabiegó. Uzyskane wyniki wskazują, że Slim Collection walczy z cellulitem i zmniejsza zlokalizowane złogi tluszczu.
Testy wykazały następujące wyniki po 56 dniach noszenia SLIM COLLECTION: zmniejszenie obwodu ud i bioder do 2,5 cm, redukcja efektu skórki pomarańczowej w 75% podniesiona jędrność skóry w 85% poprawa mikrokrążenia w 80% przypadków.

Dzięki Slim Collection można poczuć się pięknie oraz nabrać pewności i siebie bez względu na styl życia. 

Nie musisz zmieniać codziennego trybu życia, by być szczupłą!!!

Produkty wykonane z Slim Collection znajdują idealne zastosowanie w wykonywaniu wszlekiego rodzaju sportów: bieganie, fitness czy aerobic.

 

Polub Nas!